Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 vagy Samsuns...

Alcatel OT 995 vagy Samsuns Galaxy S Plus?

Figyelt kérdés

Ez a két telefon közt gondolkodom, mindkettőnek úgytudom 1.4 GHz-es procija van, 512 RAM-ja, kicsit az Alcatel felé hajlok, mert abban van vaki a kamerához.

Szerintetek?


2012. máj. 28. 11:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Samsung
2012. máj. 28. 11:25
 2/16 A kérdező kommentje:
*vaku :)
2012. máj. 28. 11:25
 3/16 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudja mindkét telefon, az Alcatel-nak valamivel nagyobb a kijelzője, és olcsóbb is.

Ezért szerintem válaszd nyugodtan az Alcatelt.

2012. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
meg az alcatel az 2 magos is, szóval jófelé hajlassz, és valóban, engem egy dolog irritál az S/S plus-ban, hogy anno csúcsmodell volt az S, és képesek voltak egy led-es villanót kispórolni belőle...
2012. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hajolj még jobban az Alcatel felé, mert arra lesz hivatalos ICS és van rajta hdmi port.
2012. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jó felé hajlasz.

Az S+ ugyanazt tudja, mint a sima SGS, mindenben meg is egyeznek, a +400 MHz órajelen kívül, viszont 70 K környékén van.

Az OT azért jobb: nagyobb a kijelző, ott a vaku, lesz rá ics is a nyár végén, és ott a micro hdmi csatlkozó is.Szerintem ezért éri meg jobban.

2012. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az Alcatel nem két magos. Hardveresen ugyanaz mint az S plus.
2012. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az Alcatel csak 1magos
2012. jún. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hubbba95 válasza:
nekem s plus-om van. xda-developers fórumon nagyon sokan foglalkoznak vele. már van rá ics, ráadásul tud mindent amit a galaxy s III. minden játék megy akadás nélkül. Alcatel-ben nem super amoled van, és egyáltalán nemtaláltam olyanokat, akik ezzel a telefonnal foglalkoznának. hiába a gyári ICS ha szar. az SII-re is szar ics-t csináltak, mindenki azt használja amit a hackerek csinálnak.. ;) akksi is nagyobb az s plus-ban. és vaku ide-vagy oda, gyönyőrű képeket csinál. én mindenféleképpen s plust vennék... nembántam meg. :)
2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hubbba95 válasza:
jah és az s plus-ban 8GB tárhely van.. ;)
2012. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!