Melyik mér jobban?

Figyelt kérdés

A héten raktam CyanogenMod 7.2-t a telefonomra, előtte a gyári Sense volt rajta.

Amikor a telefonom 100%-ra feltölt akkor zölden kezdett el világítani egy LED, ez most is megtörténik, viszont CM szerint még csak 95%-on van az aksi (nem tudom mióta világít zölden, 93%-nál vettem észre, hogy másképp érzékelik).

Másnak is volt ilyen? Vagy szerintetek melyiknek lehet igaza?


2012. máj. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Wipe battery stats megvolt a telepítés után?
2012. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, de előbb nyomtam egyet, és ráraktam töltőre miközben 97%-on volt a CM szerint, viszont már zölden világított a LED.

Na mindegy, nem foglalkozok vele, inkább tovább rajtahagyom, úgyis általában este töltőn van órákra.

2012. máj. 28. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem fater X8-aát, az is 90%fölött zöld már. Egyszerűen nincs pontos beosztás a leden, ennyi. A szoftveres mérés a pontos, a led csak megközelítő.
2012. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó, nem én szartam el.

Csak még amikor Sense volt rajta akkor pont csak 100%-on kezdett el világítani, igaz akkor más program volt rajta, most megint leszedtem azt is, és kipróbálom, bár eddig ugyanannyit mutat.

2012. máj. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!