Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a telefonomon...

Miért nem megy a telefonomon az Order & chaos online?

Figyelt kérdés

Androidos telefonom van, és wifivel szeretném játszani de

ezt irja ki: "It has not yet been confirmed that your device is compatible with this game. You can choose to proceed and try it anyway, or ask for a refund."

Annyit értek, hogy nem kompatibilis, de youtube-on pedig van fennt video ahogy a srác játszik vele...

Tello: Sony ericsson Live With Walkman (wt19i)


2012. máj. 29. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szedj le egy másik verziót
2012. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oks, megpróbáltam 1.0.7 től kezdve az 1.1.3-al bezárólag egyikse :D pedig ami playen letudnák szedni ott azt irja, hogy kompatibilis :D:D
2012. máj. 29. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
a poén hogy a HIVATALOS google playen is fent van, és azt írják KOMPATIBILIS. megvettem, hát persze hogy nem komptaibilis, baszott elindulni. aztán hála a gameloft qrva lassú supportjának, küldtek egy másik apk-t, ahol már nem nem ismeri fel a készüléket, hanem csak szimplán hiba van a letöltésnél... tipikus férgek, csak a pénz kell nekik...
2012. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DarkSeth válasza:

nekem se megy sajnos pedig már kb 30 oldalról szedtem le :/

Sony Xperia S-em van.

2013. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
darkshet linkelnel :)???
2013. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!