Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola milestone 2 vásárlás...

Motorola milestone 2 vásárlás előtt álok. Megéri az árát? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Telefont elsősorban telefonálásra, és sms küldésre használnám. Másodsorban zene hallgatásra, videó nézegetésére, valamint egy kis internetezésre, és pdf anyagok olvasására. Nem akarok én semmit sem szórakozni vele. Ez alatt értem ilyen romok, szoftverek stb. telepítését. Telefonnak legyen szép kijelzője, és érezzem a telefonon azt, hogy nem valami fröcsentett műanyag az egész telefon. Esetleg ha tudtok ilyen kaliberű készüléket, ami talán jobb, és ebben az ár kategóriában van, azt leírhatnátok nekem. Köszönöm.
2012. máj. 29. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyiért vennéd?

Főzött rom nélkül amúgy nem szerencsés, ugyanaz a hardver van benne, mint a Defy-ban, és az sem jó gyári rommal - viszont főzöttel háromszor gyorsabb.

2012. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értek ezekhez a főzött romokhoz. Kis faluban élek, ahol van egy ilyen kis kompi üzlet, ahol lehet rendelni telefonokat is. Azt mondták nekem, hogy majd szétnéznek, és szólnak, hogy mennyiért is bírnak majd beszerezni egy ilyen telót. Max 200eu-t mondtak, de ez is csak egy becsült ár.
2012. máj. 29. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok. 160-ért megérné, de még az is sok érte kicsit.
2012. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
160-ért már ugranák is érte. Megvárom, hogy megmondják mennyiért is bírnának beszerezni egy ilyen készüléket. Ha 160-at mondanak, akkor rendelek tőlük. Ha több, akkor hozatok a magyaroktól. Viszont, ha az árak megegyezést mutatnak, akkor várok. Hátha esik az ára. Esetleg még szóba jöhet a SE is, de nekem azok nem tűnnek annyira masszív telefonoknak.
2012. máj. 29. 11:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dobálni szeretném, de nem szeretem ha érzem, hogy nagyon műanyag. Mostani telefonom is 2 éves, és egy karc sincs rajta, olyan mint ha új lenne. Nem rég vettem le róla a fóliát is.
2012. máj. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!