Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb szétcsúsztath...

Melyik a legjobb szétcsúsztatható (billentyűs) okostelefon?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak az Xperia Mini Pro-ról hallottam ami szétcsúsztatható okos teló. Nem tudomoh azóta van e másik. Viszont ehez nem túl drágán hozzá tudsz jönni
2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motorola droid, motorola droid 2, se xperia pro, xperia mini pro, htc desire z, htc 7 pro, dell venue pro, t-mobile g2, nokia n-97, n-97 mini...és még napestig lehetne sorolni, vagy utána nézhetnél magad is a google-ben, de egyszerűbb lenne, ha megmondanád, hogy milyen qwerty-vel, milyen op-rendszerrel és milyen árban, hogy ne az összeset sorolja már fel itt mindenki.
2012. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nokia c6
2012. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Fontos lenne a qwerty bill, és hogy Android vezérelje! :)

2012. máj. 30. 11:19
 5/8 L4Fleur ***** válasza:
Samsung Galaxy 551 - nekem ilyen van és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még valami nem fontos de kérhetnék egy olyatis aminek van előlapi kamerája is??? :)
2012. máj. 30. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Xperia Mini Pro

van előlapi kamera.

2012. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
galaxy 551 elavult...2 eves hardvere van
2012. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!