Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható hogy a régi számoma...

Megoldható hogy a régi számomat használhassam?

Figyelt kérdés
elvesztettem a telefonomat,de még régebben egy ismerős beszélt arról hogyha letiltom a számot,akkor van rá mód hogy majd az új telefonomnál a régi számot használhassam.Valaki esetleg tudna erről többet írni erről. előre is köszönettel a telefonguruknak:)
2012. máj. 29. 13:48
 1/1 SzilKa ***** válasza:
AmIkor nekem volt ilyen, bementem a vodafone-hoz, letiltattam az elveszett sim kártyát, hogy ne tudjanak róla telefonálni az én számlámra, kértem új sim kártyát a meglévő telefonszámmal, amit egyből oda is adtak. Ennek árát a következő számlámra terhelték rá (pár ezer Ft). Készülékről magam gondoskodtam.
2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!