Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helo! Van egy sony erricson...

Helo! Van egy sony erricson xperia x8-asom és raktam rá egy feloldó alakzatot, amit elfelejtettem, ahogyan a kérdés válaszát és a google fiókot is. Tipp?

Figyelt kérdés

#Xperia X8 #zárfeloldás
2012. máj. 29. 17:39
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
ciki... ha nincs más ötleted, akkor rakhatod újra a szoftvert. Persze akkor bukod a telószámokat, sms-eket, beállításokat stb. Ha a telókönyvedet szinkronizáltad az e-maileddel, akkor azok megmaradnak
2012. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát engem az nem zavar, hogy minden eltűnik legfeljebb újra rakom csak az a fontos, hogy feltudjam oldani
2012. máj. 29. 17:47
 3/11 A kérdező kommentje:
de hogy tudom újra rakni a szoftvert?
2012. máj. 29. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Pc companion vagy flashtool.
2012. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Beviz Elek ***** válasza:

Seus: SonyEricsson Update Service (soha nem próbáltam)

Pc Companion: Ezen belül support zone, szoftverfrissítés, szoftverjavítás

Flashtool: Letöltöd a progit, a romot amit fel akarsz rakni és ezután 2 perc. [link]

2012. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát kösz mindent de mivel nem tudok semmit csinálni a telefonon vagyis csatlakoztatni az USB-t sem igy minden mindegy szerintem inkább a szervizt választom de azért köszi
2012. máj. 29. 18:08
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:
linkeltem az oldalt. Ha elolvastad volna, akkor már kész lenne. Nem kell csatlakoztasd. Letöltöd a Flashtoolt. Letöltöd a megfelelő ROM-ot. Kikapcsolod a telót. A ROM-ot a flashtool firmware mappájába helyezed. Elindítod a Flashtoolt. Rányomsz a Flash gombra. Kiválasztod a ROM-ot. A program amikor f.szán illusztrálja, hogy nyomd a visszagombot és közben dugd fel a (kikapcsolt!!) telót, akkor eszereint cselekszel. Kb 2 perc múlva írja, hogy készvan. Kihúzod, bekapcsolod, örülsz
2012. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tökömet nem tudsz, olvasd el a linket...


Flashtoolnál kikapcsolva kell csatlakoztatni a telót amikor kéri a program, vissza gomb lenyomása közben...

2012. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ja.. Mint írtam... a seus-t nem próbáltam még, de a pc companionnal régen úgy csináltam meg (mert elcsesztem a főzött rom telepítését és nem kapcsolt be a teló), hogy csatlakoztatás nélkül elindítottam a frissítést, ott kidobja hogy nem csatlakoztattál telót. A szövegben írja, hogy a telefon javítása (kék betűkkel). Arra rányomsz, egy csomót tölt és kidob egy listát a frissíthető SE-kről. Kiválasztod a sajátod, dugod rá és frissíti neked (csak meg kellett volna próbálni).


Persze engem az sem zavar, ha elviszed a szolgáltatóhoz, aki elküldi szervízbe, aki majd megcsinálja és visszaküldi. Utána értesítenek, hogy mehetsz érte (kb 2 hét).


Én egyszer mentem be, elmondtam hogy mi a baja a telefonnak, 2 hét múlva értementem és addig csináltak egy SZOFTVERFRISSÍTÉST!! Persze a telefon nem lett jobb. Soha többet nem adom oda nekik!

2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sziasztok nekem is ez a bajom de nem tudom honnan tudok x8-ra leszedni romot a többi tiszta már kérlek segítsetek!!!
2013. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!