Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható július körül valami...

Várható július körül valami új fajta telefonfajta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Mindig úgy vagyok mindennel, így a telefon vásárlással is, hogy amint megveszek pl.:30.000- ért egy jó fajta mobilt... rá 2 hónapra megjelenik egy újdonság (pl.: multkor az android) és 30.000-ért már sokkal jobb telefont lehet vásárolni. Most tervezek júliusban venni egy új androidos telefont ( samsung galaxy ace ban gondolkozok), csak félek, hogy szeptemberben megjelenik egy új hiper szuper mindent tudó legjobb telefon amit meg lehet venni kicsit drágábban, mint amit én vettem nem rég...

Ezért vagyok kíváncsi, hogy nem-e fog a közel jövőben megjelenni valami újdonság.

Előre is köszönöm :)


2012. máj. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ace-t ne vegyél, hulladék. Mennyi a keret?
2012. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
max 55 ezer kb
2012. máj. 30. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
T-nél kártyásan 50-ért kapsz OT-995-öt, nagy is, erős is, ha kisebb kell, 36-ért Live, vagy ha belefér, 58-ért Ray.
2012. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!