Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyem meg a Motorola...

Hol vegyem meg a Motorola DEFY+ telefont?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy hol vegyem meg a Motorola DEFY+ telefont? Keszthelyen lakok. Itt van Telenor üzlet, és telenor.hu-n még fenn van a Motorola DEFY+ telefon, de már jártam úgy, hogy fenn volt weben de üzletben már nem volt kapható. ÉS ráadásul nem tudom hogy ott mennyibe kerül... És azt hallottam hogy neten olcsóbb.

Tehát itt: [link] vegyem? vagy pedig lenézzek az üzletbe?

Ui.: Ballagás után (16.) lesz még egyáltalán ez a készülék boltban kapható (Ha egyáltalán most még kapható)??



2012. máj. 29. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A T-nél 4 ezerrel olcsóbb kártyásan (minden Motorola gyári független). Mindenképp szolgáltatónál vedd, az ilyen sufni gsm-ek megbízhatatlanok.
2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezek szerint 60ezer FT a Telenor üzletekben?
2012. máj. 29. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt hol láttad? Boltban a Telenornál 69.989 ft. A T-nél boltban 67.990, webshopban 61.191 ft. De ha még ezeket sem találtad meg, akkor használni se fogod tudni...
2012. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!