Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 előfizetés nélkül?

Iphone 4 előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés
egy ilyen telefont kapna egy barátom külföldről, lehet ezeket feltöltőkártyás simmel használni, érdemes? Vagy ehhez csak előfizetés ajánlott? Vagy ha tudnátok adni olyan linket ami ezzel foglalkozik. Köszönöm

2012. máj. 29. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gyári független, bármilyen kártyával használhatod.


Én pl. i4s-t használok, dominó kártyával vettem tavaly 190e Ft körül, kizárólag hívásfogadásra és mobilnetre használom a benne lévő kártyát, a 4 gigás csomag (mobilnet) havi 4e Ft-ban megáll nekem. (nem akartam új előfizetést kötni)


Egyébként mindegyik szolgáltatónak vannak feltöltőkártyás netcsomagjai.

2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha független, akkor simán tudja majd használni. Előfizetést ne vegyél, a dimonós teljesen jó.
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!