Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one x tényleg olyan jó...

Htc one x tényleg olyan jó telefon?

Figyelt kérdés

iszonyatosan tetszik

lehet majd egyszer beruházok egyre



2012. máj. 29. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire, hogy jó!:D A 4magos processzor megteszi a hatását! Iszonyatosan gyors!:D
2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 magos proci, HD felbontás, 1 Gb RAM, 8MP kamera... A piacon jelenleg top10ben van tudása alapján.
2012. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó telefon, csak azzal számolj, hogy nagyon hamar lemerül.

Jó az a 4 magos processzor, csak felesleges és nagyon igénybe veszi a készüléket.

2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Miről beszélsz? Top 5.

Amúgy nem merül le nagyon gyorsan, mármint de, gyorsan, de ne gyorsabban, mint egy átlag érintős telefon, tehát naponta kell tölteni.

2012. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam ill. olvastam már olyat is, hogyha elkezdesz netezgetni, játszani szóval folyamatosan használod, akkor majdhogynem fél nap alatt lemerül.
2012. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, ha fél napig (12 óra, de legyen csak 6 óra) bírná, de ha találsz egyetlen egy olyan okostelefont, ami aktív használat mellett 3-4 óránál többet bír, akkor mondd rá, hogy keveset bírja.
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 30. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
kb nem tudom ki használta személyesen de ha leveszed a fényerőt rajta rádobsz 2-3 fríssítést felülirva a gyári verziót, wifit kikapcsolod ha nem használod és nem játszol egyvégbe 3-4 órát akkor 2 napig is kibírja intenzív zenehallgatással!! ha 4-5 órát zenélsz rajta és játszol egy kicsit meg még netezel is egy 30 percet akkor lazán kibirja még az egy napot. és Quod Erat Demostrandum
2012. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!