Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na melyik lenne a legjobb...

Na melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

HTC Wildfire S,Samsung Galaxy S plus.ezek közül szeretném valamelyiket megvenni,de nem tudok dönteni.saját tapasztalat alapján kreált véleményeket szeretnék kapni!

nem ilyeneket,hogy: az unokatesóm volt barátnője tesójának volt egy 3 napig cseretelefonként és ő azt mondta szar...

előre is köszi!:)



2012. máj. 30. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egy kategória a kettő. A Galaxy S plus-nak nagyobb és szebb képernyője van és hardveresen is jobb mint egy Wildfire s.
2012. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igazából én azt néztem,hogy árban kb egy kategória
2012. máj. 30. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
A Wildfire S elavult és túlárazott, az S+ pedig rossz telefon. Ennyiért kapsz OT-995-öt (és még marad szotyira is), Ray-t, Defy+-t, talán még Neo-t is, mind sokkal jobb telefon.
2012. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát már megszívtam pár Sonyval,többször nem szeretném..
2012. máj. 30. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Desire S
2012. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen az a telefon nekem is nagyon tetszik,de árban már nem ez a kategória
2012. máj. 30. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


tessék. Még olcsóbb is a HTC mint a Samu

2012. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Vagy a HTC One V.


Wildfire S volt már nálam, még akkoriban, mikor befutó termék volt.2 hónapot bírtam ki mellette.

Őszintén mondhatom, hogy egy rakás sz@r.Amellett, hogy túlárazott, ahogy Jolinar is mondta.


Az S+ csak a processzor órajel frekvenciájában különbözik a Galaxy S-től, másban semmiben.Konkrétan ugyanott lennél, ha venél egy olcsóbb SGS-t, és root után húznál a processzoron.Ennyiért meg a hülye fizetne ki többet.


Ott az OT-995, a HTC One V, ha már a Sony Ericssonokról lemondtál.Ebből a One V eleve ICS-sel van felszerelve, az OT-ra pedig küldik nyár végén, ami nem mondható el, sem a wildfire S-ről, sem az S+-ról.


Én ennyit tudtam érdemben hozzátenni.Egyébként felőlem azt veszed meg, amelyiket akarod, de én a két kiszemelted közül egyiket sem venném meg.

2012. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

7. tmobilenál vagyok előfizetéses és ott készülékváltással a samsung 47.000,a htc pedig 80.000.,ezért mondtam hogy nem egy kategória.

91621:nem tudom,mástól is hallottam már,hogy jó az az alcatel.de valahogy én nem bízom benne,mert amikor 6-7 évvel ezelőtt berobbant a piacra az OT556-tal akkor én azt jó drágán megvettem és nem volt egy megbízható telefon.persze azóta eltelt pár év és rengeteget fejlődhetett a gyár!

megfogadom a tanácsodat és megnézek más telefonokat is nem csak ezt a kettőt.

2012. máj. 30. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:

"hát már megszívtam pár Sonyval,többször nem szeretném.."


A 2011-es modellekkel nem fogod megszívni...


Ui:Mikkel szívtad meg eddig?

2012. máj. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!