Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy gevey-s,16 Gb-os iphone 4-et, amin még októberig van garancia?

Figyelt kérdés
Minden gyári tartozékot adok hozzá, valamint képernyővédő fólia is van rajta.Az egész készülék tökéletes esztétikai állapotban van.
2012. máj. 30. 21:32
 1/4 anonim válasza:
Amennyiért Te is megvennéd, tudván hogy használt, viszont égető szükséged van rá. Ha nem égető akkor max féláron idegennek. Ismeősnek vagy olcsóbban vagy drágábban a félártól.Attól függően hogy mennyire gantleman.
2012. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80.000ft kb.
2012. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a fehér, t-mobile-os, 1 kissebb esésből fakadó sérüléses i4-emet 85ért vettem, szóval én is gevey-sért adnék olyan 75-80ezret.
2012. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kisebb
2012. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!