Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung galaxy S plus-ról?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy telefont,mert a mostani Sony vivazom megadta magát,villog a kijelzőm mint egy kiégő félben lévő neoncső stb..

A Samsung galaxy s nagyon megtetszett,de azt már nem lehet kapni a Tmobile-nál,ezért Galaxy s plus-t válaszottam.

Tehát megéri-e az árát az telefon az érdekelne.

Ha van tudtod ebben az árkategóriában ennél jobb telefont,akkor írjátok le légyszíves és azt is,hogy miben jobb!

Előre is köszönöm mindenkinek!



2012. máj. 31. 12:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Alcatel OT-995 vennék a helyedben. Samsungok nem olyan jók.


Yupiter

2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Baromi túlárazott, mert semmiben sem jobb az SGS-nél, leszámítva a + 400 MHz órajel freki különbséget.20-30 ezer Ft árkülönbséget ez nem ér meg.Ha nem vagy hülye.


Ennél azért vannak jobbak is: Alcatel OT 995- nagyobb kijelző, ugyanaz a hardver + lesz ics és van hdmi port.50-ért elvihető dominó csomagban.

Jobb a SE ray, neo, neo v, arc, htc one v, ami eleve ics-sel jött, a SE modellekre meg majd nemsokára jön az ics.

Sony Xperia u, és még van néhány az árkategóriájában, ami jobb, és opcionálisan olcsóbb, vagy jóval olcsóbb nála.

2012. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Rossz telefon. Gagyi anyaghasználat, rossz szoftver, csúnya kijelző, nincs vaku.

Csatlakozom az előző javaslatokhoz.

2012. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

azon az alcatelen gondolkodtam én is,de nem tudom mennyire megbízható telefon.

mi az az ics?

2012. máj. 31. 13:37
 5/42 anonim ***** válasza:

És szintén beállok a sorba... Samu felejtős, ennyiért van bőven jobb.

Ha ár érték arány bajnok kell, akkor Alcatel OT-995, domino csomagban ennyiért szinte hozzád vágják. Ha az S plus árából akarod kihozni a maximumot, akkor Arc S.

Amúgy a helyedben még várnék kicsit, míg szolgáltatókhoz megérkezik az Xperia U, valószínű, hogy a középkategória árait valamennyire lejjebb tolja.

2012. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
és az mikorra várható?
2012. máj. 31. 13:44
 7/42 anonim ***** válasza:

ICS=Ice Cream Sandwich, azaz Android 4.0. A legújabb Android verzió.

Amúgy miért ne lenne megbízható? Tökugyanaz a hardvere mint az S plusnak, az Alcatel ehhez nem nyúl. Szoftveresen meg egy alap Android amire ráhúztak egy SPB Shell Launchert. Nem nagyon lehet elrontani.

Összeszerelésre is egy igen masszív darab, egyedül talán a Gorilla Glass hiányzik.

2012. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
A jövőbe sajnos nem látok, de a T-mobilnál fenn van a hamarosan kapható készülékek között, és azt hiszem amúgy már megjelent. Nagyon max 2 hétre tippelek.
2012. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
0%
Hello. Valószínű hogy oka van miért drágább a samsung mint az alcatel. A két márkát összehasonlítani merész dolog, főleg az androidos mobilok területén. Mondható hogy a hardver ugyanolyan, de vagy 5 év múlva melyikre nagyobb az esély hogy menni fog még? Nem tudom miért csak az ár dominál, mikor a minőség sem mindegy. Egyébként vaku egy mobilba? Egy darab ledet alapból vétek vakunak nevezni, ha pedig profin akarsz fotózni fényképező kell. :) Én a samsung mellett szavazok, volt már velük dolgom és mindegyikkel teljesen megvoltam elégedve! ;)
2012. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Hülye indokokkal jöttél utolsó. Azért drága a Samsung mert nagy a reklámja. Az ugyanolyan a hardver az azt jelenti, hogy ugyanaz, nem a Samsung és nem is az Alcatel gyártja, ők csak összeszerelik azt amit ugyanonnan kapnak. Tehát ilyen feltételezéssel ugyanaddig bírják. Más kérdés, hogy nővérem első S Plussza két napig bírta mielőtt meghalt az érintőkijelzője. Legalább garival azonnal cserélték.
2012. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!