Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy mennyit használtam eddig az adatforgalmamból mobilinternettel a Vodafonnál?

Figyelt kérdés
A program amit felrakott csak addig jegyzi meg a fogyasztást amig ujra nem inditom...

2012. máj. 31. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Vodafone hálózatán be kell lépned a netinfo oldalába: [link]

Viszont úgy tudom, hogy ez csak az új havidíjas előfizetésekkel működik.


Szintén itt tudod kiválasztani, hogy mit csináljon az adatforgalom túllépését követően:

1. lehetőség: + 500 Mb (700 Ft)

2. lehetőség: + 1 Gb (1000 Ft)

3. lehetőség: Lassítás 128 Kbit/s sebességre - ezért nem kell fizetni, a kereted túllépését követően korlátlanul internetezhetsz tovább ezzel a sebességgel. Böngészésre, Skype, illetve MSN hanghívásra elegendő ez a sebesség is, csak így lassabban hozza be az oldalakat.

2012. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!