Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki vette észre hogy a vodafone...

Ki vette észre hogy a vodafone megint kötözködik?

Figyelt kérdés
Azt állítják, hogy az ő 3G lefedettségük a legnagyobb

2012. jún. 1. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2012. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Láttam a reklámot, de gondolom, hogy igaz kell legyen és tényeken kell alapuljon, különben úgy is beperelik az ellenfelei. Tehát ebből azt gondolom, hogy a Vodafone vagy nagyon hülye, mert beleszalad pár felesleges pofonba, vagy pedig egész egyszerűen nekik van a legnagyobb 3G-s lefedettségük.
2012. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2012. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98% a lefedettségük elméletileg. Abba a bizonyos 2% ba vagy én futottam bele vagy hazudnak a teljes lefedettségről. Én eddig 3 vidéki helyre vittem ki a laptopomat internettel együtt és egyik helyen sem működött illetve csak 1 helyen nagyon döcögve jött be. Mátrában nem tudtam használni, Hercegszántón a rokonaimnál sem. Én nem tudom miért dumálnak itt erről hogy nekik a legnagyobb de olyan helyeken ahol annyira nem népszerű az internet főleg kis falvakban ott gyakorlatilag elérhetetlen. Én csalódtam bennük.
2012. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont belefutottál:

[link]

Ehhez képest a T még mindig nevetséges:

[link]

És a telenor is:

[link]

2012. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ma 10:40

Tényleg úgy végezted el az összehasonlítást, hogy csak egy szolgáltatót próbáltál ki? :D

2012. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azért ott a trükközés, ugyanis pl. a T-Mobile oldalán nincs sima "3G" térkép, hanem csak "3G/HSPA" térkép. Na már most ha megnézitek a Vodafone oldalán a "3G/HSPA" térképet, akkor azért már nincs olyan nagy különbség a T-hez képest. Főleg, hogy olyan halvány színeket használ a térkép, amivel gyakorlatilag láthatatlan az igazi lefedettségi terület (legalábbis a "3G/HSPA" térképükön, a sima "3G" térképen jobban látszik).
2012. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy nincs egetverő különbség a magyar szolgáltatók lefedettsége között. A technikai szintek között sincsenek szakadékok. Tehát pl a Voda 3G semmivel sem jobb/vagy rosszabb mint a T.
2012. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha legközelebb elmentek az óriásplakát mellett, nézzétek meg az alján a feliratot: a térképek az NMHH hivatalos adatai. Ez alapján nem hiszem, hogy perelhető.
2012. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!