Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettünk a gyereknek egy...

Vettünk a gyereknek egy használt xperia playt. Ma meg is kaptuk, de nem tudjuk bekapcsolni, csak többedszerre, amikor ki-be tesszük az aksit. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A tulaj szerint nála még jó volt.Fárasztó,hogy minden bekapcsolás előtt le kell venni a hátulját,hogy ki-be rakosgassuk az aksit.Egyébként fél éves,szép állapotú.

2012. jún. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fél éves akkor meg garanciális, irány a szervíz. Szerintem amúgy necces, hogy ezért lett eladó...
2012. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél éveshez jár a garancia papír is. kaptatok?
2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

próbáltátok a gyári beállítások visszaàllítását?


Esetleg pc companion-al újratelepítés.

2012. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is mondta, próbálkozzatok meg előbb egy gyári visszaállítással.Az legalább a tulaj összes "mocskát" kitakarítja a telefonról, ha ő esetleg nem tette volna meg, és lehet, hogy a problémátok is megoldódik vele.
2012. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt a gyári beállítást dolgot ma ki fogjuk próbálni.Egyébként a tulaj előző nap még ezen telefonált,tehát nem ezért adta el :-)
2012. jún. 2. 06:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszaállítottuk a gyári beállításokat,de sajna most sem kapcsol be,csak többedszerre. :-(
2012. jún. 2. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor marad a szervíz

lehet szerintem az is hogy az akksival van a gond

2012. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!