Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Arc S vagy Sony...

SE Xperia Arc S vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Indokkal válaszoljatok lécci.
2012. jún. 2. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Xperia U


Újabb- és jobb hardver,gyorsabb... stb.

2012. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xperia u
2012. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De U csak 4GB-os sola 8 és bővíthető is és alig több, mint ok, de arc S és U közül a az U jobb, újabb, szebb és erősebb
2012. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik se bövíthető memo kártyával én úgy tudom.De az U szerintem jobb és olcsóbb.
2012. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést én elnéztem azt hittem hogy sony xperia s-t kérdezted hogy melyik a jobb.De így is U jobb mint az arc.Az u hosszabb üzemidővel rendelkezik vagyis tesztek alapján másfél két napot bír használat mellet ami nem rossz egy két magos telefontól.Erősebb mint az arc s és külsőre is szebb.Én tuti hogy ilyet veszek és nem drága a t-mobilnál a webshopban 63000ft-ért lehet Domino csomagban meg vásárolni.
2012. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Xperia u.

Szebb, ujabb, 2 magos.

En is ilyet fogok venni.

2012. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 F_King válasza:

Arc S jobb egy csomó alkalmazásnál! Az üzemidő, meg ugyan az! Az Arc S-nek sokkal jobb a kamerája, élesebb, jobb a fókusz, kevesebb a zaj, mint az Xperia U-nál. A Kijelző is élénkbe, és szebb képet ad összességében véve. Az ár is megmutatja a maga idejében az Arc S 92k volt, míg az U, csak 62k körül van. Az anno csúcskategória volt az U meg csak egy utánzata a csúcskategóriás S-nek..

Ui.: Volt Xperia Arc S tulaj vagyok, U-m volt 2 hónapig. Van össze hasonlítási alapom! :P

2013. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A két telefon nem egy kategória így az öszehasonlításnak sincs sok értelme. Osztom az előttem szóló véleményét, a maga idejében az arc voltba csúcskategória. Viszont most annyi pénzért kaphatsz egy Xperia P-t.

Ujabb hardver miatt az u-t venném.

2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!