Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet oldani az optimalizá...

Meg lehet oldani az optimalizálást?

Figyelt kérdés
SGS2-nél (android 4.0.3) az optimalizációs problémákat meg lehet oldani valahogy?Vagy a lefagyások ellen tenni valamit?

2012. jún. 2. 10:23
 1/8 fairi1 ***** válasza:

Pontosan milyen rom van fent?

érdemes próbálkozni főzöttekkel, vagy ha régebbi gyári van fent akkor érdemes a legfrissebbre cserélni.

2012. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyári van fenn.Room-ot még nem cseréltem soha.
2012. jún. 2. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Lefagy az sg2?!...hahaha...
2012. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minden kis sz*r leállásától.
2012. jún. 2. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, meg lehet oldani az optimalizációt, ha értesz az android programozásához.Másképp nem.

Az ICS-t egyszer pedig már vissza is vonták az SGS2-ről, mert iszonyatosan bugos volt, és fagyott rendesen is.Na ennyit a Samsung mérnökeiről.

Mindenképp próbálkozz meg egy főzött rommal, ha nagyon kell az ICS.

2012. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fairi1 ***** válasza:

Vmi baj lehet nálad, nekem is ICS romom van és nem szokott lefagyni.

Néhány program csinálhat FC, mivel nem minden progi van még optimalizálva ICS-re, vagyis frissítése a proginak ajánlott!


Hogy frissítetted, mikor megcsináltad volt teljes wipe-olása(data és cache). Álmoskönyv szerint GB-ről ICS-re menni wipe nélkül garantált hibák halmaza, eléggé különböző a két OS már,és sok szemét ami marad az okozhat gondokat!

nekem egy főzött XWLPF (májusi rom) van fent, pont ugyanolyan gyors általános használatban mint egy ONE X vagy galaxy S3.

2012. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a gyári frissítést használom.Szóval biztos hogy a samsung hibája.
2012. jún. 2. 17:33
 8/8 fairi1 ***** válasza:

Akkor a megoldás.

Kikapcsolod, majd Hang fel+középső+bekapcs gombok nyomva tartása és belép a recoveryben. Ott data és cache wipeolása, vagyis telefonmemóriából minden törlődik! Így előtte mentés kell csinálnod, ám valszeg névjegyek már fel van töltve a gmail accountodba és ha marketet használod akkor wipe után újratelepül magától a progik vagy marketbe be kell állítani. SMS meg SMS backup-pal lementheted.


Wipe kész van minden visszatelepült akkor vársz mi a szitu, ha továbbra is akad akkor újra KIES-re csatlakozol és megnézed van-e újabb rom!


ha nincs akkor itt a helyed:

[link]


KIES nekem fent sincs a gépemen, fent se volt sose és ODIN-nal frissítek romot vagy CWM-ból felteszem a legfrissebb verzióját a kedvenc romomnak.

2012. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!