Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc touch diamond -ot hogy...

Htc touch diamond -ot hogy tudom a gépre csatlakoztatni hogy a htc-röl netezzek a gépen?

Figyelt kérdés
Most vettem gépet net. Még nincs. A telóról akkorok netezni.Egyszer sikerült nokia-ról de most nem valami ötlet valakinek? Most is telóról irok:)
2012. jún. 2. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Némileg zavarosm hogy mit is akarsz...


Tehát.

Ha a telefon mobilnetét akarod használni a pc-n: rakd fel az Activesyncet, win7-nél wmdc kell (gugli a barátod) A telón az Internet Sharing progival tudod usb-n megosztani a mobilnetet. Felcsatlakozol, ha kész bedugod és létrejön egy új hálózati kapcsolat.


Ha a pc netét akarod használni a telón, akkor csak bedugod és kisvártatva lesz net a telón is, ezt is az AS (wmdc) csinálja meg.

2012. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsö verzióra gondoltam.És köszi a segitséget.
2012. jún. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!