Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tisztitsam meg az...

Hogyan tisztitsam meg az okotelefonom?

Figyelt kérdés
Annyira porolodik.Szinte egy ejszaka allat belepi a por,tiszta ujlenyomatos.Mi az amivel torolni tudnam a kepernyot?

2012. jún. 2. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nadrágomba szoktam törölni, tökéletesen funkcionál.
2012. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha üveg a kijelző, akkor akár egy nagyon kis ablaktisztítóval átitatott papír zsebkendővel, vagy szarvasbőrrel is akár.

Csak arra ügyelj, hogy ne folyjon be sehová, ahova nem lenne szabad.

2012. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez motorla defy+ vizallo toresallo telefon.Az uvegje pedig gorilaglass:)
2012. jún. 2. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nyugodtan megtörölheted valami portaszítós üveg, vagy ablaktisztítóval, de egy nagyon enyhén átitatott papír vagy szarvasbőr darab tökéletesen elég.

Jó még a szemüvegtisztító folyadék is, sőt még a vodka is :D Viccen kívül, tényleg.A vodka szinte mindenre jó.

De az ablak-, üveg-, vagy szemüvegtisztító jobb.

2012. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szemüveg törlő kendovel is nagyon szépen le lehet tisztítani
2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy fóliát. Jó, tudom, hogy gorillaglass, meg strapateló, de a por ellen jól véd a fólia.
2012. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!