Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van, hogy Androidos...

Az miért van, hogy Androidos telefonon letöltök pl. egy zenét netről és txt-be tölti le?

Figyelt kérdés
Ha elküldöm laptopra a letöltött txt-t, akkor le tudom játszani zenelejátszóba, tehát konkrétan a zenét tölti le, csak txt kiterjesztéssel, amit nem értek...Nincs olyan beállítás, hogy milyen formátumba töltse le a letöltött dolgokat???

2012. jún. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

tölts le egy másik fájlkezelőt

pl:astro

2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kiterjesztés átírása nem jó?
2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a fájlkezelőnek semmi köze hozzá, sztem...

kiterjesztés átírással jó, de azt csak gépen tudom megcsinálni, egyébként tesóm telójáról van szó, az enyém is ugyan az a márka, csak más típus, de az enyém letölti rendesen, nem értem mi a különbség (ő használtan vette, ezért gondoltam, hogy valami beállítás gond lehet).

2012. jún. 2. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Miêrt nem lehet a telón átírni?


Marketről a file expert-el simàn àt lehet.

2012. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valószínű hogy az adott weboldalról már nem érhető el a zenefájl és ezért a telefon automatikusan egy TXT fájlt tölt le ami gondolom tartalmazza azt az információt hogy " a fájl nem elérhető " vagy valami ilyesmi.. nézd meg mekkora a txt fájl mérete, ha pár kilobájt, akkor ez a helyzet amit leírtam, ha több MB, akkor csak írd át TXT-t .mp3 -ra vagy wav vagy amilyen formátumban eredetileg leakartad tölteni, átnevezéshez ajánlom a Total Commander android-os verzióját :)
2012. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdés utáni részt nem ártana elolvasni...
2012. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, azon átsiklott a tekintetem :) akkor csak nevezd át a fájlt total commanderrel vagy bármi más fájlkezelővel
2012. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na igen :D

átírással tudom hogy működik, de az én telómon ugyanarról az oldalról ugyanazt a számot rendesen letölti! ezt nem értem...

2012. jún. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!