Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni a Samsung...

Hogy vagy??? kérdése:

Érdemes megvenni a Samsung Galaxy S III-at? (i9300)

Figyelt kérdés
ár/érték arányban megéri?
2012. jún. 2. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

hát nem

túl lesz árazva

én várnék vele félévet

de szerintem nem szép az a telo

2012. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor még várjak vele? Játékra kéne és ez erősnek bizonyul... kinézete mind1
2012. jún. 2. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Hiába a több magos proci a rendszer amugy sem tudja még kihasználni!


Ugyis tulárazott lesz én várnék vele és most ezek közül válogatnék: Sony Xperia S,HTC One X,iPhone 4S

2012. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha játszásra akarod, vegyél iPhone 4S-t, jobban megéri. 2-szer több játék van rá és szebb grafikájúak.
2012. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Tul arazott, legalabb 180k lessz, es nem lessz erosebb, mint az elmezony.

Teljesen jo helyette a one x, 160k-ert, vagy az xperia s, 120 k-ert.

2012. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem, soha nem is lesz érdemes.
2012. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes. Én Note 2-t vettem(az S3 5.5"-os testvére) és tökéletesen megvagyok vele elégedve. Szeretem ezt a készüléket, mert gyors, és a játékok is rendesen elfutnak rajta. Nincs az, hogy hopp, beszaggat. Amúgy meg az S3-nak és a Note 2-nek mondhatni a legjobb az üzemideje, nem merül annyit, mint 1 HOX. Ma is kb 3 órát játszottam, és felénél van az aksi. + egyik készülék sem hoz ennyi szoftveres újítást, mint a Samsung a csúcskészülékeivel. Szóval hiába drágább, én pl. a tudásért vettem meg, meg meguntam, hogy az S2-n kicsi a kijelzőm, de érzem, hogy ezzel 2 évig ki fogom bírni tuti.
2012. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!