Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a külömbség az Iphone 4s...

Mi a külömbség az Iphone 4s és a iPhone 4S 32GB - Replica között?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
a Replica az klón
2012. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentős külöNbség van. Gyakorlatilag csak a külső hasonló. Kapsz egy mérhetetlenül szar 100-ad rangú telefont, ami még a javat sem képes normálisan kezelni. Elkezdhetném sorolni, hogy nincs oprendszer, a kamera csak VGA kamera stb. de nincs értelme. A lényeg az, hogy egy telefon, amivel csak és kizárólag telefonálni lehet, de úgy néz ki, mint az iphone. Olyannyira szar ezeknek a kijelzője, hogy jó eséllyel egy kisebb nyomásra már elpattan. Vannak a kínai csodák között olyan telefonok, amiket akár érdemes megvenni, de az iphone klónok között egy sincs.
2012. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ahol én néztem neten ott rajta van az alma is és az iphone felirat is. és még a doboza is olyan mint az eredetinek. ha ez csak utánzatt akkor külsőre nagyon jó de nem sért ezzel jogot?
2012. jún. 3. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a kínaiakat érdekli ez? Egyébként egy hasonló klón IPhone (bár mindegyikre ráillik): mobilarena.hu/teszt/sciphone_i726_az_ordog_muve/bevezeto_tartozekok.html
2012. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a külöNbség, hogy ha a haverjaid meglátnak egy valódi ájfónnal, azt fogják gondolni: "Micsoda csíra, azt hiszi, egy ájfóntól menő csávó lesz". Míg ha meglátnak egy replikával, ezt gondolják: "Micsoda csíra, azt hiszi, egy ájfón utánzattal menő csávó lesz".
2012. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kínaiak magasról tesznek a jogokra. Megvédi őket a rendszer. Sosem volt még belőle bajuk s sosem lesz.

Ne mondjál ilyeneket, hogy de hát minden rajta van még az alma logo is. Mondtam, hogy külsőre szinte teljesen megegyezik, leszámítva az anyaghasználatot s az illesztéseket, ami jóval silányabb. A belső a lényegi különbség!

2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megnéztem interneten a képeit a képernyője akkora mint egy igazi iphone és a KÉPEN látni hogy van app store és itunes ikon így is lehet hamisitvány?
2012. jún. 3. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Figyelmezzé má ide tezsvírem! Há te ennyire náív vágy, ákkó ván nekem eládó aranygyűrűm 24 kárátos, óccsón! Meg igázi eredeti Rolex kárórám, ákciósán, csák neked háromezer forintér!
2012. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Értsd már meg, hogy egy iphone-on az IOS dolgozik, ami egy operációs rendszer, (ééé'ted?) olyan mint az android vagy a windows, a linux stb. Ezen a szarfosszaron meg egy sima firmware van, mint pl. a jó öreg Nokia 3310-esen, olcsó kategóriás érintős telókon stb. Ez a klón csak telefonálásra jó, semmi másra. Az hogy milyen rajta az ikon az oly mindegy, egyrészt olyat rak rá a kis kínai neked, amilyet csak akarsz, másrészt a képek, amiket a google kidob neked, azok csak illusztrációk. Egy-egy ilyen képen hetekig dolgozik több fotóbajnok Kínában!
2012. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként mit gondolsz? Hogy te jöttél rá először, hogy lehet kapni iphone-t 20ezerért, s mi vagyunk a hülyék, hogy ezt eddig nem vettük észre? Bázzzeg tényleg, jó hogy szóltál, már majdnem kidobtam 190-et egy iphone-ra, mikor itt van ez az istencsászár replika, ami ugyanannyit tud mint az iphone, csak ezt költséghatékonyan, kínai rabokkal rakatták össze egy hajón, útközben Európa felé.
2012. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!