Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile netes rendelésnél...

T-mobile netes rendelésnél van kiszállítási díj?

Figyelt kérdés
Ha rendelek valamilyen telefont a tmobile.hu webáruházon keresztül, akkor a telefon mellé felszámolják a kiszállítási költséget is?
2009. júl. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vettem így a telefonom, 25 ezerért, nem volt kiszállítási díj.

Szerintem 10 ezer fölött nincs ilyen.

2009. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. 10 ezer forint alatt van, 10 ezer forint felett nincs kiszállítási díj.
2009. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én két telefont rendeltem egyszerre és a telefon árán kívül semmit sem kellett pluszban fizetni.
2009. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 000 forintos vásárlás felett és normál szállítás esetén a termékeket Magyarország egész területén ingyen házhoz szállítjuk. Ebben az esetben tehát Önnek csak a termékek, szolgáltatások oldalain feltüntetett árat kell megfizetnie.


[link]


szóval 10 000 felett nincsen:D

2009. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!