Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon netezésre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:20
 1/8 anonim válasza:
43%

netezésre? iPhone 3G

nincs ellenfele az 100%

nagy képernyő, gyorsaság...

2009. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
+van benne Wi-Fi és ha Wi-Fi közelbe vagy ingyen netezhetsz
2009. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagykijelzős, fémházas.
2009. júl. 1. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Sony Ericsson X1 típusú mobilom van és tökéletes netezésre. Szép nagy kijelző, nagy felbontás, hsdpa, wifi, 3g. Igaz a nagy felbontás miatt csak ceruzával jó kezelni de igazából ujjal is tökéletes csak a sarokban a kilépés gombot nem mindig sikerül megnyomni, de ha 2x rákattintasz a kijelzőre rázoomol egy picit a honlapra és tökéletes. Először Iphonet akartam venni de mivel 2 éves szerződés plusz igazából nem valami jó telefon, most jött ki az újabb verziója na az már nemrossz, de majd x2...
2009. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és iphoneba hol a qwerty bill.? sehol

vegyél htc gépet azok majdhogynem erre vannak kihegyezve

2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legjobb [link]
2009. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem Nokia 5800-asom van. Nagyon gyorsan rááll a wifi pontokra, a felbontása 640x360. A beépített böngészője elég jó, de lehet hozzá letölteni jobbat is (ingyen, wifi-n keresztül, vagy számítógépről bluetooth-on, adatkábelen keresztül). Netezésre ezt használom és nem a 320X240-es PDA-t. A hátránya: sajnos az 5800 erősen műanyagérzetet kelt.

Mindenesetre én elégedett vagyok vele.

2009. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HTC Touch Pro
2010. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!