Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekről a telókról milyen a...

Ezekről a telókról milyen a véleményeitek, tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2012. jún. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább a Nokia 500.
2012. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nokia 500, főleg hogy már van rá Belle op.rendszer, amivel jobban működik. Valamint annak a legerősebb a hardvere.
2012. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Samut nem próbáltam, de egyik se jó telefon. Ha nagyon csak ezek közül kell választani akkor Nokia 500, de ha tudsz akkor nézelődj még másfele is.
2012. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Nokia 500 árából már kijön egy SE Live, az nagyságrendekkel jobb ezeknél.
2012. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem nagyon értek ezekhez sajnos és a boltba meg tapasztalataim szerint rásózzák az emberre a xarok közül amire lóvéja van. 30 ezer a legeslegfelső határ afölött nem éri meg nekem telót venni. Nem vagyok telefonfüggő se sz.gépfüggő. Minőségileg legyen jó, szép legyen a hangzása, net gondolom már alapba van mindegyiken meg MSN, rádió. Ébresszen fel más extra nem kell, hogy GPS meg nyomkövetés stb amikről azt se tudom micsoda.
2012. jún. 4. 14:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha ez lényeges a Telenoros vagyok. Ha esetleg van vmi akció vagy a széttört telefont is átveszik árengedményért.
2012. jún. 4. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3 közül a star 2 és a c5-03 akadozik, a Nokia csak szofverfrissítés előtt. A 3 közül inkább azt, ráadásul a nagyobb ram miatt a tartalmasabb weblapokat is meg tudod vele nyitni.
2012. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A netet gondolom úgy érted, hogy Wifi. Igen az van. De az se mindegy, hogy milyen sebességgel kezeli a weblapokat.

Egyébként ha nem akarsz 30-nál többet rákölteni akkor a Huawei Ascend Y200 jó választás. Manapság ennél alább menni tényleg csak a nagymamáknak érdemes.

2012. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3 közül még a Nokia 500 a legjobb!Androidot ne válassz,mert még az Samu S2-ön is akad!A Belle meg könnyedén elfut még az 500-on is!
2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!