Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8900 bis/bes nelkul?

Ch. Darwin kérdése:

Blackberry 8900 bis/bes nelkul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy BlackBerry 8900 egyszeru Vodafones nettel (feltoltokartyas) BIS/BES regisztracio nelkul hasznalhato imap, pop3 levelezesre es netezesre?


Egesz pontosan az azonnal megkapott levelezesen kivul mit takar a BIS/BES szolgaltatas?



2012. jún. 5. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez hasznos lehet még számodra.

Egyébként ha már BB-t szeretnél, javaslom a Curve 9300-at, valamivel frissebb, mint a 8900.És szerintem az OS is valamivel naprakészebb rajta, bár nem vagyok benne biztos.


BIS/BES nélkül egyébként a BB szinte semmit sem ér, csak egy iszonyatosan túlárazott qwerty teló lesz, és sok bb app el sem érhető rajta, vagy épp az appworld sem.

2012. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Lehet a telefont bis nélkül is használni,de úgy nem éri meg az árát,meg nincs értelme akkor bb-t venni.

BB a szolgáltatásával együtt lesz BB.

2012. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kesobb lehet erdekelne a BIS is, csak azt nem tudom, hogy anelkul az email szinkronizalas (POP3, IMAP4) valamint netezes elerheto-e. Wifin biztos csak hsdpa, edge, stb van ahol ugy olvasom hogy a szolgaltatok blackberry elofizeteshez kotik. (Addig nem lathato sok menupont sem) ez igaz?
2012. jún. 5. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
BIS/BES nélkül nem tudst e-mailezni.
2012. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2012. jún. 5. 13:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Netezni tudsz,ha van mobil neted,ha viszont van bis,akkor mobil net csak akkor fog kelleni,ha az a havi 100 mb,amit bis ad,nem lesz elég.


Menüpontok láthatóak bis nélkül is.Az alkalmazásokba kavarhat be,ha nincs bis,anélkül van ami nem fog futni.

2012. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom meg egyszer mindenkinek!


Aki esetleg hasonloba fut bele annak irom, hogy voda bb szolgaltatas 2e koruli ha nincs neted. Ez 500mb adatforgalom de tullepesi dij nincs. Ezzel netezni is lehet. Ha van net mar elofizetve akkor 1e koruli, de csak a netedben foglalt adatforgalomig ill. ha abban van tullepesi dij akkor az tovabbra is ervenyben marad. Igy erdemesebb bbt kerni mivel arban ugyan ott vagy.


Bb eszkozzel majdnem ugy hasznalsz 500mb-t mint mas telefonnal majd 1gb a tomoritesek miatt. Engem meggyozott. Meg jo hogy veszek egyet! :)

2012. jún. 5. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak 100mb-t adnak,de a tömörítésnek hála még így sem lépem túl a 100 megát..


8900at veszel végül?

2012. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, mert a 9300-ban a kamera gyengebb. Nekem pedig az fontos.


Elvileg vodanal aki regen 3e korul igenyelt bb szolgaltatast annak az aron nem, de a 100mb felemeltek 500mbre :)

2012. jún. 6. 10:05
 10/14 anonim ***** válasza:
én T-mobile-s vagyok sajna:(
2012. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!