Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony Ericsson telefont...

Melyik Sony Ericsson telefont érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés

Xperia okostelefonok valamelyikét szeretném megvenni, de nem igen tájékozódtam az újabb típusokról, ajánlanátok esetleg?

Elsősorban az android miatt váltanék (újabb vagy frissíthetőre), de teljes mértékben kihasználnám a multimédia, email, gps stb funkcióit, valamint szép fotókat szeretnék készíteni amikor szükséges. Előre is köszönöm!



2012. jún. 5. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az se mindegy, hogy mennyit szánsz rá.
2012. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Neo van, jó, nagyon szeretem.
2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Árkategóriánként:

Olcsó:

Live (31.000Ft)

Mini Pro (35.000Ft)

Közepes:

Ray (44.000Ft)

Xperia U (53.000Ft)

Arc S (62.000Ft)

Drága:

Xperia P (90.000Ft)

Xperia S (108.000Ft)


Ezek az ajánlottak. Az árak a T-mobile webshop árai, 2év hűségidővel. Szóval lehet néhol olcsóbb, néhol drágább.

2012. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve kifelejtettem az említett Neo-t, de azt nem árulja tudtommal egyik szolgáltató sem, csak a Neo V-t.
2012. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szolgáltató nem árulja, de kártyafüggetlenül lehet kapni a boltokban. Tavaly 75 volt az ára, +kártya, most nem tudom mennyi.
2012. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi az infót. :)
2012. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!