Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanád?

Melyik telefont ajánlanád?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az,hogy van egy se xperia x10 mini pro-m, de rengeteg a hibája, pedig még garis...szóval másikat szeretnék. A jelöltek:Blackberry 9360 vagy 9800, Nokia c5-00, Nokia E6, Nokia c3. Szerintetek? tudom,hogy a telefonok nem egyenlő tudásúak, de ez nem érdekel. Smsezésre és meglepő módon telefonáásra használom őket, meg néha netezek. Olyat keresek ami STABIL, nem kell állandóan szervízbe vinni. Eddig kb az összes motorolám söpredék volt illetve volt egy samsungom is,szóval ezt a két márkát ne is említsétek. Előre is köszi::)

2012. jún. 6. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

SMSezésre, kisebb mértékű netezésre(hírek, időjárás, Facebook) a Nokia C3 is megfelelő. E6 is igen jó készülék.

De ha gondolkodsz teljes érintő kijelzős telefonokban is, akkor megnézném a helyedben a Nokia 500 nevű készüléket.

Jómagam is azt használok, már több, mint fél éve és hibátlan. Belle frissítéssel pedig(ami már alapból rajta van..) a szoftver is igen stabil.

2012. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha stabilt keresel,akkor Blackberry.

Nekem másfél éve van egy 9700as,a szervízt hírből sem hallotta.

Lefagyni sosem szokott,hülyeséget nem csinál,azonnal reagál mindenre,még ha több alkalmazás is fut egymás mellett.

2012. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 blex ***** válasza:
bepofátlankodhatok egy nokia lumia 710-zel? :D
2012. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy inkább lumia 610
2012. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 blex ***** válasza:

kérdés, hogy megéri-e. 710 csak egy tizessel drágább, viszont minden app elfut rajta, ellentétben a 610-zel.. de ha valakit nem érdekelnek a menő játékok, skype, ilyesmik, akkor persze teljesen jó a 610 is


[link]

2012. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, valamiért nem látom a saját kérdésemet, csak mint "idegen"...:S

Jobb szeretnék qwerty-s telefont. Egyébként a lumia külsőre nagyon teszik, de valahogy a sima érintőseket nem tartom stabilnak...de ez sztem csak egyéni problémám.:)

Régebben nagyon jók volta a nokia telóim, viszont mos ha rákeresek fórumokban,mindenki csak szidja őket...ezért kérdeztem:)

2012. jún. 18. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami Blackberryt vegyél ha qwerty-s telót akarsz.. Azok megbízhatóak és tökéletesek ilyen téren.. !!
2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!