Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson Live with...

Sony Ericcson Live with Walkman fülhallgató probléma, megoldás?

Figyelt kérdés

SE Live with Walkmanhez gyárilag kaptam hozzá ugye egy ilyen fülhallgatót:

Sony Ericsson MH1 LiveSound


Szerintetek ha garanciás meg minden(mert az) akkor kicserélik egy újra, mert valami problémája van, meghibásodott vagy nemtom, mert bal oldalt sokkal jobban hallom bármelyik zenét mint a jobb oldalon.És nem a telefon a rossz, hanem a fülhallgató.

Szerintetek kicserélik másikra ingyen?

Ja, és T-MOBILE-os.



2012. jún. 6. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Adtól függ mi a baja ha te rontodtad el akkor nem pl vizbe esett le ejtedted vagy valami...

ha gyárilag rossz (amit nem hiszek) akkor se szerintem

csak a telefonra vonatkozik a garancia...

de egy probát megér mikor vásároltad a telot ha pl 2 napja akkor vissza mehetsz reklamálni kivered a balhét...

én 1 szer ugy vertem ki hogy ki függetlenitetem egy nokia telefont és elromlott függetlenités közbe és azt mondtam töltön maradt és elromlot és adtak egy újat :D

2012. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bal oldalt sokkal hangosabban szól minden amit hallgatok,mint jobb oldalt, és rohadt idegesítő. Meg ha hangosabbra veszem akk recseg... És úgy romlott el, hogy csakúgy egyik napról a másikra, szal nem én tettem tönkre, semmit nem csináltam vele

Azért ment egy zöldkéz

2012. jún. 9. 08:49
 3/6 anonim ***** válasza:
telefont mikor vásároltad?
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Karácsonykor
2012. jún. 10. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:

hú hát akkor nem sok esély :( mert ha pl 1 hete vedted akkor vissza mehetnél reklamálni!

de egy próbát megér sok szerencsét !

2012. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én egy év alatt szétrágtam a fülhallgatót xdd :D
2013. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!