Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csatlakozzak wi-fi re?

Hogyan csatlakozzak wi-fi re?

Figyelt kérdés
Van egy okostelefonom a Telenor One Touch és a mi rúterünket véletlen letöröltem a Wi-Fi hálozatokba. és itt van higy WPS hálózat hozzáadása ha arra rákattintasz azt hozza be hogy wps módszer arra ha rákattintasz akkor pin kód meg gombnyomásos módszert ad be ha kilépsz akor még kihozza hogy bármely ssdi meg a pin kód. Na most van olyann is hogy Wi-Fi hálózat hozzáadása ha rákattintassz azt hozza be hogy hálózati ssdi és biztonság nyílt wep 802.1xeap meg stb. Namost nem tom hogy kell csatlakozni hogy mit kell csinálni. A jelszavat tudom de nem tom mit kell vele csinálni segítséget légyszi :8

2012. jún. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak kapcsold be a wifi-t és elkezdi keresni a hálózatot. Ha van a közelben hálózat akkor azt ki is írja. Na ezekre tudsz rácsatlakozni.

ezzel a wifi hálózat hozzáadása dologgal nem kell foglalkoznod.

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én értem de a többi lassú és én a sajátomra szeretnék csatlakozni.
2012. jún. 6. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
És a sajátomat nem adja be. És azt szeretném hogy arra csatlakozzon.
2012. jún. 6. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csatlakozz. Keresd ki a listából a sajátodat és csatlakozz arra. Ha nincs ott a listában akkor próbáld meg újraindítan ia routert vagy a telefont.
2012. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hálózati SSID-hez írd be manuálisan a Wifi kapcsolatod nevét. Bár furcsa hogy magától nem találja a telefon.

Utána jöhet a jelszó.

2012. jún. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!