Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonokba érdemes class10-...

A telefonokba érdemes class10-es memóriakártyát venni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy gyorsabb lenne-e vele, vagy csak pénzkidobás. Milyet érdemes venni?

2012. jún. 6. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mivel a sebesség a telefontól függ inkább. Év évek óta Kingstone microSD-t használok nem csak telefonba, nagyon megéri, főleg ha jó helyen veszed (5000 alatt már van 16 gigás microSD, sima SD átalakítóval együtt).
2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is bejött ebből a 4GB-os, nézegetem is a 16GB-osokat. Tudsz esetleg linkelni, hol vetted?Akkor meddig érdemes venni? Class6?4?
2012. jún. 6. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Én innen szoktam rendelni: [link]
2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Class 4 bőven elég.Egyébként a márka meg teljesen mindegy, én egy 4GB-os Class4-es Maxell-t használok, legalább 40szer formáztam és újraparticionáltam, semmi baja nincsen.Valami 2500 körül volt anno az Intersparban.
2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Class4 általában bőven elég, ha gyakran mozgatsz nagy (1 GB körüli), akkor el lehet gondolkozni egy Class6/10-es kártya beszerzésén. Maga telefon nem lesz érzékelhetően gyorsabb, inkább a csak a telefonról gépre/fordítva másolásnál lehet érezni.
2012. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind zmancs.
2012. jún. 7. 13:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni, hogy eredeti-e a memóriakártya?
2012. jún. 8. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Sehonnan.


A vaterán sehonnan.Max megnézed, hogy a hirdető hány %-os üzleteilési aránnyal bír.Előfordulhat az is, hogy csempészet cucc, vagy "véletlenül" leesett pár tucat a teherautóról rakodás közben.Ettől fügetlenül még működni fog.

2012. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyéb netes aukciós oldalon szintén sehonnan.

Elektronikai üzletben, meg nagyobb áruházakban meg nyilván az lesz a márka, amit rá nyomtattak.Vagy kínai, vagy koreai, vagy taiwani, igazából mind eredeti, arról még nem hallottam, hogy a micro sd-ket hamisítanák.

2012. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!