Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket részesítitek...

Ti melyiket részesítitek előnyben és miért? Android vagy Windows phone?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Android azért mert sokkal több az alkalmazás rá.
2012. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt igazából olyan ember tudhatja csak aki mindkettőt próbálta. Bár nem mindegy hogy az Android egy Galaxyn fut vagy egy Xperián, ugyanis a Galaxyra nem lett a legjobban optimalizálva. A WP nagyon jön fel, még elég új de elég nagy iramban fejlődik.
2012. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ahogy a második mondja. első nem használt még wp-t, és ezért csak a híresztelésekből táplálkozik. nekem idáig egy omnia7es volt a legjobb telefonom az összes közül. unlockoljuk, máris meg lehet rá szerezni bármilyen fizetős alkalmazást ingyen. szóval én azt részesítem előnyben, és volt droidom is, az se volt rossz, de nem lett kedvenc.
2012. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet/kell unlockolni a windwos phone-t és mi az előnye ?
2012. jún. 8. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Unlock a Windows Phone-nál nem ajánlott, ha kezdő vagy. Ha unlockolva lett a telefon, akkor nem kessz szinkronizálni a telót a pc-vel, ha akarsz valamit feltenni rá. Lesz Bluetooth, téma választás...és kismillió egyéb jelentéktelen mód.


A Marketpalace-on (piactér) 100 000 app va már. Igaz, ott is sok a szemét, de folyamatosan takarítják. A hasznos appoknak szép grafikájuk van, minden fontos alkalmazás megtalálható, az árakat lecsökkentették sokhelyen a normál, 'most már megveszem' szintre. Hamarosan lehet egyenleggel is fizetni, folyamatosan frissülnek az appok, amiket felkészítenek a gyengébb hardverre is.


Az MS komolyan gondolta a dolgot, míg az ios android duó háborúzott, és láthatatlanul megjelent egy második konkurencia. Tény, hogy sok a Wp7 hülyesége, de nyilván mindennek meg van a miértje.


Sebességben verhetetlen a rendszer, meg optimalizációban is, de ne gy 4 magos géppel hasonlítgassuk össze.

Terjed, de lassan. Ennek oka a despokt Windows, melyet sokan nem szeretnek, illetve az indokolatlanul magas kezdési ár, és a gyenge reklámhadjárat...amit a finnek próbálnak kompenzálni. Ok lehet az is, hogy ez a Mertro ui sok embernek nem jön be, illetve hogy az android-ios páros elnyomja azt a 2%-os részesedést, de ezen a Nokia egy agresszív stratégiával változtatni tudna...gondolok itt ár/hardver arányra.

Ui.: magán vélemény.

2012. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igen hasznosak voltak ! :)
2012. jún. 8. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
mindgy mert androidra le tudod tölteni a LAUNCHER7 nevű alkalmazást és olyan lesz az egész mint egy Windoes phone
2012. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajtospálinka, az unlock nem befolyásolja semmiben a működést, legalábbis nálam ugyanúgy szinkronizált, az tény, hogyha nem akarod, hogy elmenjen minden, akkor nem kell ráfrissítani, ha kijön valami új update, de ez másnál is így van :D És ami még jó benne, hogy pl az iOS jailbreak után instabilabb, többször indul újra, nekem unlock után wp ugyanolyan stabil és gyors volt, mint előtte. Azt viszont hozzá kell tenni, hogy bár én is kezdő vagyok, csak 2. próbálkozásra ment, és ha legfrissebb rendszer van rajta, akkor downgrade-elni kell NoDo frissítésig...szóval igen, bonyolultabb megcsinálni, mint droidon a root-ot, de vannak jó leírások fenn.
2012. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a nem kell alatt a nem kötelezőt írtam...így meg ha nem akarsz zune-val szórakozni, akkor Linuxra kell feltenni...és [link] :D
2012. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!