Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro-n (Nem X10) miért nem működik a GPS?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy offline GPS progit (Waze) és ugye a magyar térképet meg a hangot viszont az a baj hogy nem talál GPS jelet. Kimegyek az udvarra, szabad rálátás az égre de még fél óra múlva se talált GPS jelet. Amíg nem raktam fel s Waze-t addig a Google Térképpel ment csak ugye az netes de most hogy felraktam ezt az offline-t még a google-vel se megy. Mi lehet a baja?

2012. jún. 7. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a letöltött programmal ellenőrizd a gps-t hanem a marketen található ezer más ingyenes gps vétel ellenőrző programmal. Pl:

[link]

2012. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert 99%-ban hibas a telefon , sajnos nagyon sok st15-tel talalkoztam ugyanezzel a hibaval - ami vicces,hogy az xperia minipro (sk17) viszont annak ellenere,hogy erosen ugyanugy nez ki, hibatlanul latja a holdakat ugyanazokkal a peogramokkal es beallitasokkal.
2012. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvittem a szervizbe és kiderült hogy a 2 hetes telefonban amiben egyszer sem használtam a GPS-t (csak próbáltam) sz*r a GPS vevő. Elvileg a héten vissza kapom a szervizből.
2012. jún. 12. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!