Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az Iphoneomnak?

Mi baja az Iphoneomnak?

Figyelt kérdés
Lemerült kb 3 %-on volt egy két három perc után lemerül felraktam töltőre USB-n keresztül benyomom a főkapcsolót ( a tetején azt a gombot ) megjelenik a szürke logó majd eltűnik majd ujra benyomom a gombot egy 10-20 mp megint ott van a logó majd megint eltűnik hagytam tölteni 10 percig de megint ezt csinálja mi baja :(
2012. jún. 7. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a baja, hogy iPhone! Te meg benyaltad a hype-ot, hogy a legjobb telefon stb.....

Egy rakás szar az a teló, köss rá egy százast és dobd el!

2012. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az iPhone lemerül, nem 2 perc alatt tölt annyit, hogy bekapcsold. Csepptöltés, így várni kell negyed órát is néha.

Kedves első, azért mert neked nem tetszik, még nem kell fikázni!! Vagy irigy vagy??

2012. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mire lennék irigy? Arra hogy nem veszek meg egy kétszer annyiba kerülő telefont fele akkora tudással és iszonyatos zártsággal, hogy 2012 közepén nem lehet BT kapcsolatot kialakítani más telefonokkal?

A nap poénjának elment a kérdésed, de ennyi! Nálad inkább meg inkább savanyú a szőlő?

2012. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát még mindig ezt csinálja elviszem szervizbe :(( szerintem ki kell cserélni az akut ! :( Köszönöm annak aki normális választ adott aki pedig lefikázta annak meg azt üzenem hogy kinek ez tetszik kinek az nekem az iphone jön be neked nem ezt azoktól kérdeztem akiknek hasonlón jellegű problémáik volt vagy netalán van iphoneonjuk
2012. jún. 8. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap 12:51 Te nagyon hülye vagy már ne haragudj! BT kapcsolat 2012 második felében? Azért nincs BT mert egy elavult technológia..Mindenki megszerzi magának a zenét videót képet mert elterjedt az internet..Lemerem fogadni a jó kis Androiddal tolod..Legalább az iPhone-ra nincs vírus mint F.S Androidra.......

Egy iPhone 4 tulaj

2012. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam sem savanyú a szőlő! Ha nem ismered, ne fikázd.

iPhone 4S tulaj!

Hogy ne legyek off: Nálam egyszer csinálta, de akkor utánakérdeztem és mondták, ha kikapcsolásig merül, akkor várni kell vele.

2012. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!