Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52 beszéd közben...

Nokia E52 beszéd közben leállhat úgy, hogy nem kapcsolódik be többet? Épp most adta meg magát, és nem tudom mit tegyek (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Telefonáltam kihangosítva leánypajtással vagy 4órája már, a telefon töltőben volt, és egyszer csak hirtelen leállt. Fekete képernyő, nem kapcsolódik be, se kép se hang,ha töltőbe van ha nem...szétszedtem összeraktam, de semmi. Most kivan szedve az akku, memóriakártya, SIM és várom a csodát hátha meggyógyul. Valakinél hasonló történt, vagy egyáltalán mi lehet a gond? (akku, soft, vmi áramkör, vagy vmi egyéb bisz-basz)
2012. jún. 8. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem az én telefonom nem fog így járni, mert nekem is E52van...


Amit megpróbálhatsz, nem tuti, hogy működni fog, de hátha.

Lehet 2ember kell hozzá.


Tartsd lenyomva a Hívás gomb(zöld telefont)-ot, a a csillagot és a 3-as szám billentyűt, majd nyomd meg vagy nyomasd meg valakivel a bekapcsoló gombot.

Ezt így mindet tartsátok lenyomva egészen addig míg el nem indul a telefon.

Ez egyébként egy teljes reset, hátha elindul tőle.


Egyébként te telefonod gyári független, vagy esetleg szolgáltatófüggő? Csak mert a Tmobilosokra egy időben rengeteg panasz volt.A pannonosokat meg sorra adják el.

2012. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!