Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb operációs...

Melyik a jobb operációs rendszer az android vagy a bada?

Figyelt kérdés
A bada miben különbözik az androidtól?
2012. jún. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
el van hanyagolva. épp a legfontosabb alkalmazások rá is megvannak, de gondolom vannak fizetős alkalmazások is(nem ismerem amúgy az alkalmazásboltját), és mivel kevesebben is fejlesztenek rá, valószínű feltörni is nehezebb, mint a droidot root-olni.
2012. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alkalmazás bolt a Samsunk Apps.

A bada még mindig gyerekcipőben jár.Ott nincs ilyen feltörési módszer, mint a root, vagy az unlock, függetlenítés után ha fizetős cuccot netről letöltesz és a telóra akarsz varázsolni, nagyon kókányolni kell, mert txt-ben kell megnyitni az alkalmazást és átírogatni minden sz@rt benne, kitörölni, hozzáadni, stb.Egyszer olvastam róla valami cikket, nem valami bonyolult, de nem is kezdőknek való.

Továbbá bada...egy frankó mondattal le lehet írni az egészet: A kifényezett sz@r is csak sz@r marad.

Ez a bada.Látványosnak látványos, de én nem sorolnám egyelőre az okostelók közé.

Továbbá abban különbözik, hogy zárt a rendszer, nincs annyi alkalmazás, és azok nagy része is felesleges, fizetős, vagy használhatatlan.

A wave 3 az új badával jobban akad, mint a wave 1 bada 1.2-vel, baromi rosszul optimalizálták, fagy, mint az állat, hiába szép, nem jó.Lehetne sikere Vele a Samsungnak, mert a Wave család minőségi cucc, és baromi exkluzív, fém mindenhol, szép a dizájn, nem is értem, hogy miért nem a galaxy családnál van ez, de mivel nem a badából jön a pénz, így nem is fektet bele sok időt és energiát.Szvsz bukott ügynek tartom, magát a rendszert is, holott baromi jó lehetett volna/lehetne.Csak elmegy mellette az idő.

2012. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
androidos samsungokon is van samsung apps és google play(android market)is
2012. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző:


[link]

2012. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm.
2012. jún. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!