Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki hívogat! Mit tudok...

Valaki hívogat! Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Valaki hívogat egy telefonszámról! Épp hogy megcsörget és leteszi. Küldtem üzenetet neki hogy ki lehet de nem válaszolt! Nem akarom visszahívni mert hallottam ilyen esetről hogy leveszi a lóvét stb... A telefonszám: 06205***-54* ! A csillagok egy-egy karaktert jelölnek! Privátba megadom a teljes számot! Kerestem online telefonkönyvbe de nem találtam. Kb hétszer hívott fel.


Most mit tegyek?



2012. jún. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar, akkor blokkold a számot a hívás beállításokban, és többet nem fog felhívni, az tuti.
2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
Nyomoztasd le, pereld be zaklatásért!
2012. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy zavar de jó lenne megtudni ki is lehet!
2012. jún. 8. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem fogja lelopni a pénzedet, ne aggódj.

Mivel egy Telenoros számról van szó, így max valami szolgáltatós valaki lehet, aki valami hírrel szolgál, vagy valami vadidegen, aki téves számot hívogat.

Hívd vissza és kérdezd meg.

2012. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!