Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges PC-ről a telefonra...

Lehetséges PC-ről a telefonra Android rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés
Elrontottam a telefonomat, mert amikor elindul, és belép, akkor csak az értesítő vonal látszik, semmi más. Minden fekete, még a recovery-be sem tudok belépni. Lehet pc-ről rátenni/telepíteni Android rendszert a mobilra? Egyáltalán hogyan tegyem vissza az eredetit? Iszonyúan félek, hogy elrontottam. :(
2012. jún. 8. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
vidd be szervizbe szerintem!
2012. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szakember vagyok nagy esély van rá hogy tudok segíhúnteni de akkor az alábbi kérdéseimre válaszolj

1.Az értesítővonalat (tálca) lebirod-e húzni ?

2.Hogy rontotaddel? a kérésed utolsó soraiból azt értelmeztem hogy raktál rá idegen rom-ot

3. Eredetileg milyen android volt rajta ?

2012. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a mobilod?
2012. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval:


1.Igen, le bírom húzni. Ha rádugom az USB-re, akkor az adattárat ki/be is lehet kapcsolni, és az ott lévő gombokat is lehet kezelni. (Wifi, bluetooth, GPS stb)


2. Rá telepítettem egy új ROM-ot, de úgy döntöttem, hogy vissza telepítem az eredetit. Ezért KDZ updater-el telepítettem, de ilyen lett.


3. Eredetileg 2.3.3-as volt rajta, és V20G_00.kdz-t raktam rá.

2012. jún. 8. 21:34
 5/9 A kérdező kommentje:

A mobilom LG Optimus One (P500) -as típusú.


Ennek az oldalnak a segítségével telepítettem:

[link]

2012. jún. 8. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:

Működik! Csak nyomva kellett tartani a 3 recovery-be lépő gombot addig, amíg valamilyen rendszer törlés nem lett. (Android figura alatta betöltő csíkkal)


Újra indult, és tökéletesen működik.

2012. jún. 8. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második válaszoló akinek üzit is küldtél igen az is egy megoldás amire rájöttél. De több KDZ updateres próbléma volt mostanába mert ugyanazt csinálták mint te és sokan nem is jöttek rá a megoldásra
2012. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg?


Én azt is hallottam, hogy az újabb P500-aknak nagyon rossz a KDZ. Soha többet nem nyúlok hozzá ilyen téren, az tuti.


Egyébként van egy Vodafone 845-öm is. Azt szoktam babrálni. Azon minden van, két pillanat alatt be lehet rajta hozni a dolgokat. Járt már rajta az 1.8-tól a 4.0-áig egy csomó féle Android rendszer, és sosem volt gond.

2012. jún. 8. 23:18
 9/9 DjRicardo válasza:

Samsung Galaxy mini-re PC-ről Odin 1.85-tel lehet rárakni Android 4.0 ROM-ot(főzöttrom)????

A válasz Privátba is jöhet....

2012. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!