Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem 1 NOKIA 5800 as...

Nemrég vettem 1 NOKIA 5800 as telefont és türelmetlen voltam, beraktam az akut es bekapcsoltam. Asszem kellett volna toltsem 8 orat es csak utana bekapcsolni, es most qrva hamar lemerul az aksi. Mit csinaljak? Dobhatom el? (marmint az akut)

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
DEhogy kell kidobni,csak párszor ki kell süttetni az akkut ilyenkor. Elég ha 3x megcsinálod egymás után. Tehát feltöltöd fullra majd megvárod míg lemerül úgy,hogy kiakpcsoljon magától majd ugyanezt,meglátod jó lesz utána.
2009. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem. Nekem is 5800-am van. Nem kell töltened 8 meg 12 órákat, semmi értelme. Tévhit hogy ennyit kell tölteni, az már csak a régi aksikra érvényes, amiket már nem is gyártanak. Ajánlom hogy nézd meg ezt a videót: [link] Pontosan erről szól. Nekem kb 1,5-2 óra alatt feltölt, utána nyugodtan leveheted,hiszen a feltöltést követően kikapcsol az akkumulátor.
2009. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!