Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone számla 103 ezer?

Vodafone számla 103 ezer?

Figyelt kérdés

sziasztok!tegnap kijött páromnak 103 ezer ft os vodafone számla amiből 95 ezer gprs wap!!!5.22-6.15 ig 32xcsatlakozott és 95 ezer ft lett


79800 kb forgalom volt


és a telefonközpontos azt mondta, hogy 10mb 12 ft


így ez lehetséges???kicsit azért ez durva nem??én még nem fogtam fel, hogy kerülhet ennyibe...


kifizetni persze nem fogjuk tudni


2009. júl. 3. 09:30
 1/8 anonim válasza:
94%

Ajajj mindenképpen menj be személyesen a Vodafonehoz ne a telefonos központot kérdezd.

Sajnos előfordulhat,hogy a férjed telefonja véletlen benyomódás miatt fellép a netre, de ezt le tudják neked tiltani a voda boltban. Az öcsémé is ezt csinálta és az én telóm is próbált már fellépni, de felhívtam a telefonos ügyfélszolgálatot és letiltottam a netet.

Szerintem a számlát akkor is ki kell majd fizetnetek legfeljebb részletfizetést fognak engedélyezni.

2009. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért ez durva...


Nekem akkor szedett le a telefonomról 3000 Ft-ot amikor először kötöttem be a gépembe hogy "kipróbáljam" az internetet. Kb fél óráig tartott a 3000 Ft.


De hát ez a számla ennek sokszorosa. :O


Menj be a Vodához, ott tudsz érdeklődni.

2009. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Fúúú, ne is mondd. Másfél hónapja gondoltak egyet, és felemelték tízszeresére a GPRS wap díját, most én is parázok, hogy mekkora számlát fognak kidobni. De már folyamatban van számhordozásom. A q.rva anyjukat a motskos rohadeekoknak, hogy nyomorult sms-r erről nem tudnak küldeni, de minden buzee reklámot kiküldenek.

[link]

2009. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ja, még annyit hozzátennék, hogy 10 MB 12 Ft, hanem 10 kB 12 Ft :(
2009. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
egy agyrém amit ezek művelnek, már lassan agresszívebb banda mint az utcai rablók
2009. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj fel nem lépek többet a netre... jó h most a 2 hetes ingyen próbaidőben élek... mert még az lesz h nekem is kiküldenek ilyet.... O.O...
2009. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyre többet adunk ...
2009. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

www.homar.hu

ha jól emlékszem, nemrégiben volt egy ilyen eset

2009. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!