Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a fiókom adatait...

Hogyan tudom a fiókom adatait megváltoztatni, vagy új fiókot szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumia 610-em. (Windows oprendszer)Kellet csinálnom egy Windows Live fiókot ahhoz, hogy le tudjak tölteni a piacról alkalmazásokat. 14 éves vagyok, de azt írja hogy nem tudom letölteni az életkorom miatt, pedig csak egy egyszerű Youtube-ot szeretnék letölteni.

2012. jún. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás kell, majd újraindul a teló, és mikor kéri az email fiókot, akkor megadod azt, ahol már 18 vagy. :D
2012. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Le tudnád írni, hogy hol tudom visszaállítani?

Nyugi, nem vagyok hülye ,de még nincs egy napos a teló.

:)

A válaszodat köszönöm.

2012. jún. 9. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, régen volt WP telóm, az is angol volt, de a beállítások-névjegy menüpontot ha megnyitod, elvileg lesz egy "További/többi" vagy valami ilyen nevű legörgethető rész, ahol a rendszerinfókról ír.A legörgetett rész alján lesz a visszaállítás.
2012. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan, köszönöm.
2012. jún. 9. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!