Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy ace-ről és a Blackberry Bold 9780-ről mi a vélemény? Egy 15/L mennyire tudná kihasználni a BB-t? Esetleg tudtok ajánlani még ezekhez hasonló, jó telefonokat?

Előre is köszi!


2012. jún. 9. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő elavult és túlárazott, az Ace ráadásul még nagyon rossz is. 25-ért kapsz Huawei Y200-at, 36-ért SE Live-ot, mindkettő jobb telefon, még ezeket sem tudod kihasználni.
2012. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace-t felejtsd el, gyenge telefon, főleg azért a pénzért. BB-t nem hiszem hogy teljesen ki tudnád használni. Inkább SE Live with walkman, sokkal jobban megéri a pénzét.
2012. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A BB9780-nal nincsen semmi gáz, de ez egy üzleti telefon így nincsenek komoly játékok, és fiataloknak szánt alkalmazások.

Illetve azt jó ha tudod, hogy a BB-n az Appworld-öt, a BB push mailt, és minden más BB szolgáltatást csak BES/BIS előfizetéssel tudsz elérni, és használni.Ezek nélkül az egész telefon jóformán annyit ér, mint egy nokia 3310-es.Lehet rajta telefonálni és sms-t küldeni.Mindezt persze marha drágán.Szvsz nem gondolom, hogy egy szeder teló lenne az ideális egy 15 éves lánynak.Hacsak nem küldözgeted az emaileket napjában százával, de nem hinném.


Az Ace, ahogy már Jolinar is bemutatta neked: marhára túlárazott, régi, hardveresen sem egy komoly gép, illetve hát hivatalosan a rendszer nem is a legfrissebb rajta.A kijelző baromi ronda, a gyári UI gyakran megadja magát, összeomlik.


Olcsóbb, és fehérben csajosabb is a Sony Ericsson Live with walkman, vagy még olcsóbban egy kicsit gyengébb modell(de még így jobb az Ace-nél), a Huawei Y200.

2012. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igen, nem fogom naponta százával küldeni az üzeneteket, és tudok a BES/BIS előfizetésről - szóval jól gonodltam, hogy sok lenne nekem az a Blackberry:)

A SE Live-vel és a Hauweivel az a bajom, hogy nem tetszenek külsőleg.. biztos, hogy sokat tudnak, de nekem valahogy nem azok az "álomtelók". INkább a nagy kijelzős telefonokat szeretem(érintős!), szóval ha van valami ötlet, szívesen várom!

Ja, és az Ace-t akkor valószínű sztornózom!

2012. jún. 9. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy kijelzős teló kell, jó hardverrel, jó felszeretséggel, és remek ár-érték aránnyal, akkor domino csomagban 50-ért hozzád vágják az Alcatel OT-995-öt.Bár az meg már lehet, hogy túl nagy lenne. :D
2012. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ah szerelem első látásra, gyönyörű telefon és az ára is szerintem eléggé korrekt. A kijelzője tényleg jó nagy, de szerintem nem gond:D "hozzám vághatják egész nyugodtan:)"
2012. jún. 9. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Eddig senkinek nem tetszett,akinek itt bárki is ajánlotta volna, leszámítva egy boldog srác tulajt, aki gondolom azóta is el van ragadtatva tőle.Rajta kívül senki nem bízott az alcatelben, pedig remek telefon, és ugyanezzel a hardveres felszereltséggel, ekkora kijelzővel 70 ezer fölött kezdődnek.Ráadásul opcionálisan sz*rabbak is.Lásd: Samsung Galaxy S+.

A lényeg, hogy korrekt telefon korrekt áron, és nem csak feketében létezik.Bár azt nem tudom, hogy a 3 szolgáltató közül melyik milyen színekben árulja.

Továbbá ami még frankó, hogy hamarosan érkezik az android 4.0 ICS frissítés rá.Elvileg most Júniusban, bár gyanítom itt is csúszni fog.

A lényeg, hogy megéri és kész. :D

2012. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na végre valaki, ezen az oldalon a hozzáértőkön kívül még senkinem nem jött be különösebben, pedig szerintem se ronda. Olyan telefon alakja van (manapság ezt már meg kell becsülni). :P

Eddig mindenkinek az az ütős érve volt ellene, hogy Alcatel=Sz@r. Ebből levezették, hogy Samsung=>Galaxy S2=Zsír, következésképpen Galaxy Ace=>Samsung=Zsír. Namármost ez az utóbbi képlet téves, mivel Galaxy Ace=/=Galaxy S2.

2012. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, igen, olyan 'telefon alakja' van:D Valószínű az Alcatelnél maradok:)

Köszönöm a segítséget!!

2012. jún. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!