Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-re zenét tenni/tölte...

Iphone 4S-re zenét tenni/tölteni csak az iTunes-ből lehet és fizetősen?

Figyelt kérdés

A közeljövőben tervezek vásárolni egy 4S-t. A teló maga nagyon bejön, ne is szidjátok, vagy legalábbis ne itt szidjátok, felesleges. :D


Úgy tudom, h elég zárt a rendszere és nem lehet olyan könnyen dolgokat tenni rá, mint egy androidos kütyüre. A trémobilnál akarom megvenni és nem akarom jailbrake-elni vagy mi az, ja amúgy nem is tudom, h ezt lehet-e vagy csak a korábbiakat.


Megköszönném a segítőkész válaszokat!



2012. jún. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen csak iTunes-szal lehet rá tenni, de nem kell érte fizetni ami a gépeden van azt mindent rátehetsz ingyen.
2012. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem csak az I tunesból lehet de az a legegyszerűbb megoldás.

Viszont a gépeden lévő zenéket be tudod pakolni az itunes ba és onnan a telefonra.

Az hogy zárt a rendszer sajnos igaz.

2012. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké köszi. :)


A környezetemben senkinek nincs iPhone és nem azért kell nekem az, mert senkinek nincs. Rég vágyom már egyre, és most végre megengedhetem magamnak, ennyi. :)


Zárt rendszer vagyis iPhone csak iPhone-nal tud fájlt cserélni, stb?

2012. jún. 9. 20:00
 4/7 anonim válasza:

iPhone csak és kizárólag pc-vel vagy mac-el tud fájlt cserélni. Más telefonról, stb. képeket, zenéket, videókat csak mms-ben vagy e-mailben tudsz küldeni iPhone-ra. Ugyanígy működik fordítva is.

/3 éve boldog iPhone használó (iPhone 3gs, 4 és most 4s)/

2012. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. jún. 10. 09:29
 6/7 anonim válasza:
Igaz nekem nincs Iphone-om, csak Ipod-om, és az iTunes-ra ha ügyes vagy ingyen is letölthetsz zenét. Én a youtube-ról szoktam letölteni, ott meg ugye minden zene megvan. Ráteszem az iTunesre és onnan az Ipodra.
2012. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm, jó ötlet, köszi! :)
2012. jún. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!