Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma a Sony...

Mi lehet a probléma a Sony Ericsson K770-es telefonommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Természetesen el fogom vinni szervízbe, de jelenleg nincs rá időm, és napokig nem is lesz. Van karácsony óta egy Sony Ericsson K770-es telefonom, sajnos leejtettem már egyszer-kétszer, de az egyetlen látványos hibája az volt, hogy kicsit behorpadt a kameravédő. Viszont mostanában nem érte semmilyen mechanikai hatás, ami káros lenne rá, ettől függetlenül azonban arra eszméltem tegnap este, hogy az előtte működő gombok nagy része nem csinál semmit. Mivel nyár van, izzadok mostanában, ezért minimális nedvesség kerülhetett bele, de nem hiszem, hogy attól ilyen problémái lennének... Vagy mégis? Kérlek, ne nézzetek hülyének, hogy itt kérdezősködöm, de sajnos tényleg nincs módom elvinni szervízbe, és azért legalább jó lenne tudni, hogy mi a baja, meg hát az sem utolsó, hogy azt mondják, hogy garanciával megcsinálják, vagy nem... Mert az utóbbinak anyagi vonzata is van, az pedig most nagyon nem jönne jól. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én már hallottam olyanról, hogy valakinek az izzadtság miatt ment tönkre a telója és nem akarták megjavítani neki, mert azt mondták, hogy beázott. De azért nem biztos, hogy ilyen súlyos a dolog. Fateromnak a K750-esével volt valami hasonló úgy 4év után. A szerelő azt mondta, hogy a billentyűzet mátrixosan van megcsinálva és ez a billentyűzet mátrix ment tönkre (asszem 2500Ftért csinálta meg) de aztán lehet más volt a problémája csak ő se nagyon tudta, hogy mi de lényeg, hogy utána működött
2009. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató...Reménykedhetek abban, hogy rendesek lesznek a szervízben. Mondjuk apukám telefonja eléggé lestrapált, és minden baja volt, de megcsinálták ingyen, pedig úgy néz ki, mintha ledobták volna a hatodikról. Még egy ilyen 2500-3000 forint körüli összeget ki tudnék köhögni, de ha drágább... Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2009. júl. 3. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen telefonom még a fénykorában és nekem is ez volt a hibája. Ez nem az izzadság miatt van. Elvittem szervizbe és két hét múlva kaptam vissza attól fogva jó volt de az összes tel számot smst ilyeneket ments le mert szoftvert is frissítenek rajta és eltűnik mindened.
2009. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! Most megnyugodtam :)
2009. júl. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!