Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek ötlete, hogy...

Van valakinek ötlete, hogy kell BlackBerry telefonoknál (9360-asom van) magyarul SMS-t - meg úgy általában bármit is magyarul - beírni? A prediktív bevitelt annyira nem preferálom.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 10:03
 1/3 anonim válasza:
ékezetre gondolsz ?
2012. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ékezetet úgy éred el,hogy lenyomod az adott magánhangzó gombját,nyomva tartod és a touchpad/trackball( nem tudom azon a típuson melyik van)görgetésével kiválasztod a megfelelő ékezetet.

Ha erre gondolsz.

De szerintem nagyon aprólékos dolog,főleg a touchpadon..én nem is szoktam vele szórakozni.


Remélem erre gondoltál a kérdésedben

2012. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, nem fogalmaztam túl egyértelműen, de ékezetre gondoltam. Köszi a választ. Nem túl jó hír, de majd megbarátkozom vele..
2012. jún. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!