Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a videó valós lehet az...

Ez a videó valós lehet az iPhone klónról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=dDN39lGUcJc


Akkor most jó az iPhone klón, vagy nem?


Valakinek SAJÁT tapasztalat?


[link]



2012. jún. 11. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy sz.r az egész,2ismerősömnek is volt ilyen,de olyan rossz telefont én még nem láttam...Nehogy vegyél ilyet
2012. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer a mobilarénás linket kitoltad ide, nyilván olvastad is.Akkor nem értem, hogy nem tudtad még eldönteni.


Mellesleg...sz*r.hamar megadja magát a gyári szoft, jobb esetben valameddig kihúzza.Egy full magyar szoft csere után sanszos, hogy 2 napra rá megadja magát, jobb esetben 2 hónapig még ellötyög magának.A plexi vékony, reped, a rezisztív kijelzőnek viszont erős a nyomáspontja, így ez marhára ne megy jó párosítás.A headset, ha nem csak egy fülest kapsz hozzá, ha egyáltalán kapsz, az olyan lesz, mint a bazári 200 FT-os headset/füles.Akksiból meg a legtöbb klónba azért jár kettő, mert az egyik vagy zárlatos lesz rövid időn belül, vagy baromi hamar kinyiffan.Ha pórul jársz, mindkettő selejtes lehet.

Nem hogy 20 ropit(kb ennyiért mennek), 20 FT-ot sem érnek.

2012. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

91621!

Azért tettem ki a mobilarénás linket, mert el nem tudom képzelni, hogy ugyanarról a telefonról van szó, mint amit a videóban látunk. Meg a videónál goophone van, itt sciphone-t teszteltek. Nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarról a telefonról van szó.

2012. jún. 11. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még a SciPhone a legjobb a kínai klónok közül, a mobilarénás teszt videóján az van.Az összes többi csak rosszabb.Egyébként vicces, mert a kínaiak a kínaiakról is másolnak, szóval házon belül a klónokat is klónozzák.Négyzetesen növekszik a szemét faktor. :D
2012. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!