Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet kapni Iphone 3gS-t?...

Hol lehet kapni Iphone 3gS-t? (nem 3g hanem 3gS)

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Keress rá google-on. (ne a googl-on, hanem a google-on)
2009. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

hamarosan majd a T-Mobil-nál.

De én nem venném meg. Nem sikerült túl jól.

2009. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

első: ez mekkora poén! :D:D:D

folyik a könnyem

2009. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
"Nem sikerült túl jól" ez alatt mit értesz ha szabad kérdeznem?
2009. júl. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mar az iphone 3G is egy jol sikerult termek errol a 3Gs-rol ne is beszeljunk . csak egyet nezve hogy kamera a 3G-ben csak 2 megapixeles de az is oan hogy besz...ras de a 3Gs-ben 5 megapixeles van , na meg a hangvezerlos interface se elhanyagolhato bar az ara hat.....
2009. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elozo: en felupdate-eltem a 3G-met 3.0-as szofverra igy majdnem hogy megkaptam a 3Gs opcioit es mar nem is akarom megvenni az ujat mert sokkal dragabb mint az amenyivel jobb es ne feledjuk hogy ez a 3.0-as szoftver csak beta verzio a vegleges teljesen adja neked a 3Gs szolgaltatasait leszamitva a fizikai adotsagokat pl:32 giga 5 megapixel nagyobb aksielettartam

majd ha jon a 4G!!!!!!!!

2009. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3GS-nek vannak hülyeségei. Pl túlmelegszik, ettől a fehérek be is barnultak hátul. Sőt ha 35fok fölé emelkedik a hőmérésklete, akkor parázik, hogy le kell hülnie, ha ezen felül is melegszik, akkor kikapcsolja magát azthiszem védelemből.



Vagyis ne hallgass egyszerre zent meg ne gps-ezzél, stb. Illetve a nyári hőségben meg is vagy ütve. De ezekre keressél rá, a goolge kidobja ezeket, erről szól az iHírvilág egy hete kb;)

2009. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez kamu, ezt a melegedést csak egy nagyon béna házifotón lehetett látni, abból csináltak hírt...
2009. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen a barnulásról kiderült, hogy az nem amiatt van. De ettől a probléma még ott van:


[link]

2009. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

3Gs-em van, és csak 3,2Mpxes a kamera, nem 5ös. Nincs bajom vele, szeretem.

Csak a képek szinkronizálása bosszant, ha fel akarok tölteni egy másik mappát, az előzöt felülírja, kellemetlen...

na meg nincs benne hívásidő...és az akksi is rettentő hamar lemerül.

nekem egy napig bírja, mer tén netezek, videó, ipod, képek nézegetése...hát redneltetésszerűen használom na.

de szerintem aranyos, és jó telefon. nagyon sokoldalú.:P

2009. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!