Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini 2, Nokia...

Samsung Galaxy mini 2, Nokia 500 vagy Sony Ericsson Live in walkman?

Figyelt kérdés
Általában mindenki a az utóbbit ajánlja, de nem igazán tetszik, nem nagyon csajos. A Samsungnak van sárga, a nokiának piros hátlapja ahogy olvastam (ha valaki meg tudná mondani, hogy a telenornál is így van - e, megköszönném), és ezek tetszenek is,főleg a mini. Nagy dolgokra nem kell, csak minnél tovább bírja, és ne akadozzon, nagyon keveset netezek, szóval...

2012. jún. 11. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A Mini 2. nem akadozik, meg a Live se, de a nokia 500, az igen.
2012. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SE Live.Fehérben "csajos".Egyébként meg teljesen mindegy, hogy milyen színe van, senkit nem fogja érdekelni a környezetedben, csak azt fogják látni, hogy van egy klassz telefonod.
2012. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még írni akartam, hogy 30.000 a legfelső plafon, mindhárom ennyi új szerződéssel a telenornál.
2012. jún. 11. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor Live fehérben.
2012. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"A Mini 2. nem akadozik"


Persze. Olyan nincs hogy nem akadozik,a TouchWiz nagyon sz*rul van optimizálva!


Egyébként szerintem is Live,odaveri a másik kettőt!

2012. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most látom,hogy a válaszom előtt is írtatok...

Nagyon köszönöm a válaszokat, meglátjuk, lesz-e fehérben a live, ha igen azt veszem.Ha nem, akkor mini.

2012. jún. 12. 06:12
 7/10 anonim válasza:
szerintem is live, és nm azért mondom, mert más is reklámozza. én mini 2őt akartam, aztán itt is sokat utána jártam a dolgoknak, és mindenki a live-ot ajánlotta. megnéztem képen, de úgy undorítónak tartottam..aztán amikor elmentünk megvenni, tudod melyik lett? a live. :) többet tud, jobban is néz ki (valóságban non jól néz ki) és am nm számít, h csajos e vagy se. én is lány vagyok :) és elégedett vagyok vele. jó h ezt választottam. :) érdemes megvenni.
2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Live.

Minden tekintetben jobb a másik kettőnél.

Szerintem feketében se férfias.

A férfias telefonok sokkal nagyobbak.

2012. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, aztán csak nem live lett a vége(egyrészt mert a boltban nem tetszett,sokkal szebb a nokia), egy Nokia C5-03-ast veszek (15 e), aztán jövőre ballagásomra meg rászánok egy nagyobb összeget, aztán választok amilyet akarok.
2012. jún. 15. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Feltéve, ha addig nem fogod legalább 40szer falhoz vágni...

Azért sok sikert hozzá.

2012. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!